Kevadine jalgpallipäev Viljandis 29. mai rauno

24. mail toimus Viljandis suur jalgpallipäev koostöös Viljandi JK Tulevikuga, kus turniiril osaleb koguni 16 võistkonda üle Eesti. Urvaste Kool moodustas ühendmeeskonna koos Võrumaa KHK. Meeskonda kuulusid: Andris, Braian-Andreas, Kert, Karl-Martin, Ralf, Anti ja Vladislav ning juhendajateks õpetajad:  Jüri ja Rainer. Võistkonnad olid jaotatud nelja divisjoni vahel. Meie ühendmeeskond saavutas kolmandas divisjon kolmanda koha. Sportlikku päeva jagus rohkelt päikest ja rõõmu. Täname võistluste korraldajaid.