Uudised

Lastevanemate koosolek, kaunis kevadkontsert ja isikupärane käsitöönäitus – osalejate rahulolu oli tunda ja näha 03. juuni rauno


28. mail toimus Urvaste Koolis perepäev. Päev algas lastevanemate koosolekuga. Lapsevanemaid oli kohale tulnud rohkesti. Võtsime koos õppeaasta kokku. Rääkisime laste õppimisest, vabast ajast, muutustest koolireformi käigus ning paljust muust. Lapsevanemad said ka omavahel kogemusi jagada, üksteiselt õppida. Peale direktor Jaanika Kästi ja õppejuhi rääkisid meie laste probleemidest ja muredest veel sotsiaalpedagoog Jüri Kiidron, logopeed Tiina Kodu, füsioterapeut Aive Tämm ning osalemisest Eriolümpia Eesti Ühenduse projektist „Tervislik eluviis koolides“ rääkis projektijuht Rainer Kaseväli. Oli väga töine ja sõbralik koosolek.

Pärast kosutavat lõunasuppi toimus kevadkontsert.

Perepäeva esinemise kava koostas õpetaja Cathlen, saali lava kaunistas abiõpetaja Veronika. Kontserdil esitati luuletusi, laule, pillimängu, näitlemist ja tantse.

Muusikaõpetaja kombineeris erinevatest õpilastest kokku bände ja tantse, nii et kõik õpilased said esineda ja isegi õpetajad. Õpetaja Ellen lavastas näidendi „Pokud ärkavad“, mille lapsed väga hästi ette kandsid.  Kuulutati välja aasta õpetaja Kaja Roots ja aasta kolleeg Siiri Jõgisuu. Üllatusesinejaks oli meie IT- juht Rauno, kes asus alles hiljuti kitarri õppima mängis avalikult esimest korda meie kontserdil kitarriloo. Peale pidulikku kontserti järgnes tutipäev, mis lõppes diskoga.

Õpilastööde näitus kajastas kunstiringi, puutööringi ja keraamikaringi õpilaste loomingut. Kõigil lastevanematel oli lisaks koosolekule ja kontserdile võimalus näha oma laste käsitööd. Näitus  pakkus külastajatele mitmekesist elamust. Ringitöödes osalevad kutseõppurid ja meie kooli õpilased. Kunstiringi õpilased esitlesid mitmeid värvikirevaid ja erinevates tehnikates valminud töid. Tööd peegeldasid õpilaste loovust ja isikupära. Puutööring demonstreeris õpilaste meisterlikkust puutöös. Näitusel olid välja pandud erinevad käsitööesemed, nagu puidust autod ja praktilised igapäevaesemed. Iga töö oli põhjalikult viimistletud. Keraamikaringi väljapanek pakkus silmailu erinevate savitöödega, alates loomakujukestest kuni välja  praktiliste esemeteni. Õpilased olid katsetanud mitmesuguste glasuuride ja tekstuuridega, luues võimetekohaselt unikaalseid ja kauneid esemeid. Näitus tervikuna andis suurepärase ülevaate õpilaste loomingulisest potentsiaalist ja nende oskuste arengust. Suur tänu ringijuhtidele: Elina Antsi, Ellen Varov ja Rainer Kaseväli. 

 

28. mail toimus Urvaste Koolis perepäev. Päev algas lastevanemate koosolekuga. Lapsevanemaid oli kohale tulnud rohkesti. Võtsime koos õppeaasta kokku. Rääkisime laste õppimisest, vabast ajast, muutustest koolireformi käigus ning paljust muust. Lapsevanemad said ka omavahel kogemusi jagada, üksteiselt õppida. Peale direktor Jaanika Kästi ja õppejuhi rääkisid meie laste probleemidest ja muredest veel sotsiaalpedagoog Jüri Kiidron, logopeed Tiina Kodu, füsioterapeut Aive Tämm ning osalemisest Eriolümpia Eesti Ühenduse projektist „Tervislik eluviis koolides“ rääkis projektijuht Rainer Kaseväli. Oli väga töine ja sõbralik koosolek.

Pärast kosutavat lõunasuppi toimus kevadkontsert.

Perepäeva esinemise kava koostas õpetaja Cathlen, saali lava kaunistas abiõpetaja Veronika. Kontserdil esitati luuletusi, laule, pillimängu, näitlemist ja tantse.

Muusikaõpetaja kombineeris erinevatest õpilastest kokku bände ja tantse, nii et kõik õpilased said esineda ja isegi õpetajad. Õpetaja Ellen lavastas näidendi „Pokud ärkavad“, mille lapsed väga hästi ette kandsid.  Kuulutati välja aasta õpetaja Kaja Roots ja aasta kolleeg Siiri Jõgisuu. Üllatusesinejaks oli meie IT- juht Rauno, kes asus alles hiljuti kitarri õppima mängis avalikult esimest korda meie kontserdil kitarriloo. Peale pidulikku kontserti järgnes tutipäev, mis lõppes diskoga.

Õpilastööde näitus kajastas kunstiringi, puutööringi ja keraamikaringi õpilaste loomingut. Kõigil lastevanematel oli lisaks koosolekule ja kontserdile võimalus näha oma laste käsitööd. Näitus  pakkus külastajatele mitmekesist elamust. Ringitöödes osalevad kutseõppurid ja meie kooli õpilased. Kunstiringi õpilased esitlesid mitmeid värvikirevaid ja erinevates tehnikates valminud töid. Tööd peegeldasid õpilaste loovust ja isikupära. Puutööring demonstreeris õpilaste meisterlikkust puutöös. Näitusel olid välja pandud erinevad käsitööesemed, nagu puidust autod ja praktilised igapäevaesemed. Iga töö oli põhjalikult viimistletud. Keraamikaringi väljapanek pakkus silmailu erinevate savitöödega, alates loomakujukestest kuni välja  praktiliste esemeteni. Õpilased olid katsetanud mitmesuguste glasuuride ja tekstuuridega, luues võimetekohaselt unikaalseid ja kauneid esemeid. Näitus tervikuna andis suurepärase ülevaate õpilaste loomingulisest potentsiaalist ja nende oskuste arengust. Suur tänu ringijuhtidele: Elina Antsi, Ellen Varov ja Rainer Kaseväli.