Uudised

Parimate Õppurite Väljasõit Ugandi Restorani (PÕVUR) 04. juuni rauno


Päev algas särava päikesepaiste ja rõõmsa ootusega. Parimate õpilaste väljasõit Ugandi restorani oli kauaoodatud sündmus, mis tähistas möödunud kooliaasta lõppu ja tehtud pingutusi õppimises, käitumises ja kooli esindamises. Bussisõit läbi Otepää kuplite oli imeline. Maastik vaheldus lopsakate metsade ja künklike põldudega, pakkudes silmale naudingut. Õpilaste ja õpetajate vestlused täitsid bussi, luues sooja ja ühtse meeleolu. Kõik tundsid, et see päev saab olema eriline.

Ugandi restoran võttis meid vastu avasüli. Koheselt jäi silma suurepärane menüü, mis oli hoolikalt koostatud, et pakkuda midagi igale maitsele. Eriline üllatus oli lastele mereandide salat, mida serveeriti riisijahust kausis. Paljud lapsed avastasid rõõmsalt, et kausi sai samuti ära süüa, mis lisas lõunale põneva ja meeldejääva elemendi.

Peale eelrooga tehti lühike kokkuvõte möödunud kooliaastast. Lauavestlust juhtis direktor Jaanika Käst.  Iga õpilane ja täiskasvanu sai sõna, jagades oma mõtteid ja muljeid. Oli tunda, et kõik olid kooliaasta jooksul palju kasvanud ja õppinud. Õpetajad ja õpilased jagasid lahkesti häid sõnu kooli kohta. Paljud mainisid, kuidas kooli toetus ja sõbralik õhkkond olid aidanud neil saavutada rohkem, kui nad oleksid osanud oodata. Päeva lõpuks oli selge, et meie kooli kogukond on midagi erilist – koht, kus igaüks tunneb end hoituna ja väärtuslikuna. 

Tagasiteel valitses bussis rahulolev vaikus. Oli tunda, et see päev oli täitnud kõikide südamed soojuse ja tänutundega. Parimate õpilaste väljasõit Ugandi restorani ei olnud lihtsalt lõbus päev, vaid tähistas ühte olulist peatükki meie kooli elus – peatükki, mis on muutunud traditsiooniks.

 

 

Päev algas särava päikesepaiste ja rõõmsa ootusega. Parimate õpilaste väljasõit Ugandi restorani oli kauaoodatud sündmus, mis tähistas möödunud kooliaasta lõppu ja tehtud pingutusi õppimises, käitumises ja kooli esindamises. Bussisõit läbi Otepää kuplite oli imeline. Maastik vaheldus lopsakate metsade ja künklike põldudega, pakkudes silmale naudingut. Õpilaste ja õpetajate vestlused täitsid bussi, luues sooja ja ühtse meeleolu. Kõik tundsid, et see päev saab olema eriline.

Ugandi restoran võttis meid vastu avasüli. Koheselt jäi silma suurepärane menüü, mis oli hoolikalt koostatud, et pakkuda midagi igale maitsele. Eriline üllatus oli lastele mereandide salat, mida serveeriti riisijahust kausis. Paljud lapsed avastasid rõõmsalt, et kausi sai samuti ära süüa, mis lisas lõunale põneva ja meeldejääva elemendi.

Peale eelrooga tehti lühike kokkuvõte möödunud kooliaastast. Lauavestlust juhtis direktor Jaanika Käst.  Iga õpilane ja täiskasvanu sai sõna, jagades oma mõtteid ja muljeid. Oli tunda, et kõik olid kooliaasta jooksul palju kasvanud ja õppinud. Õpetajad ja õpilased jagasid lahkesti häid sõnu kooli kohta. Paljud mainisid, kuidas kooli toetus ja sõbralik õhkkond olid aidanud neil saavutada rohkem, kui nad oleksid osanud oodata. Päeva lõpuks oli selge, et meie kooli kogukond on midagi erilist – koht, kus igaüks tunneb end hoituna ja väärtuslikuna. 

Tagasiteel valitses bussis rahulolev vaikus. Oli tunda, et see päev oli täitnud kõikide südamed soojuse ja tänutundega. Parimate õpilaste väljasõit Ugandi restorani ei olnud lihtsalt lõbus päev, vaid tähistas ühte olulist peatükki meie kooli elus – peatükki, mis on muutunud traditsiooniks.