Uudised

Õppetöö Urvaste Koolis on ümber korraldatud ja kooli hoone kasutamine peatatud 12. märts rauno

Oleme perioodil 16. märts kuni 29. märts distantsõppel. Õppetöö ümberkorraldamise peamine eesmärk on füüsiliste kontaktide vähendamine miinimumini tõkestamaks COVID-19 viiruse levikut.

Õpilaste ja lastevanematega suhtlevad iganädalaselt klassijuhatajad. Täiendavat infot jagatakse õpilastele ja nende vanematele e-kooli, kooli kodulehe ja telefoni teel.

Vajadusel helista kooli infotelefonile 785 2381, vastab juhiabi Inge Salumaa.

Vajadusel helista kooli infotelefonile 785 2381, vastab juhiabi Inge Salumaa.