Esimene koolipäev Urvaste Koolis oli sel korral eriti pidulik 05. september rauno

Kooliteed alustasid kaks uut õpilast, kes koolikella helistamisega juhatasid sisse uue õppeaasta. Aktuse viis läbi rõõmsate päevakohaste laulude saatel muusikaõpetaja Cathlen Haugas. Direktor Jaanika Käst ulatas julgustava käepigistusega 1. klassi astujatele aabitsad ning klassijuhatajad Elina Antsi ja Anu Sinimets andsid omalt poolt sügisese lillekimbu. Sõna tervituseks sai vallavanem Avo Kirsbaum ning kutseõppe uusi õppureid tutvustasid õpetajad Reet Lohuväli ja Vally Koorits. Ilmataat võimaldas meie tähtsat päeva jäädvustada õues, kus kõik klassid said kenasti pildile püütud. Toredat ja teadmisterohket kooliteed kogu kooliperele!