Meie Maribelil on nüüd seisulaud 16. mai rauno

ITAKi eesmärk on aidata inimestel elada täisväärtuslikku elu, pakkudes oma klientidele läbi personaalse teeninduse sobivaid abivahendeid. Täna tulidki meie kooli ITAKi spetsialist ja füsioterapeut ning tõid meie Maribelile hooldusklassi seisulaua. Seisulaud on paljude kohandamisvõimalustega funktsionaalne seisulaud, mille kasutusmugavus toetab erivajadustega laste igapäevaelu. Mugavustunde tagamiseks on toed ja fikseerimisrihmad polsterdatud. Vastavalt lapse võimekusele ja vajadustele on seisulauas võimalik seisma siirduda. Koos abivahendikeskuse füsioterapeudiga õppisime seda õigesti kasutama. Suur tänu Maribeli emale. Koostööl lapsevanematega on hindamatu väärtus.