Pingutust nõudev räätsajooks Porkunis 22. veebruar rauno

15. veebruaril toimusid Porkunis räätsajooksu võistlused. Võisteldi 100m, 200m ja 4 x 100m teatejooksus. Võistlustel osales 20 asutust üle Eesti.

Urvaste Kooli õpilased saavutasid individuaalaladel järgmised kohad: Kevin 1. koht, Andris 1. koht, Raiko 2. koht, Braian-Andreas 2. koht, Janely 2. koht, Kert 5. koht ja Janek 5. koht.

Teatejooksus saavutasime esimeses divisjonis kolmanda koha. Osalesid: Kevin, Andris, Kert ja Braian-Andreas.