Puhtamad ja tervemad hambad! 16. aprill rauno

Suukool on üleriigiline projekt, mis tegeleb laste ja noorte hambahaiguste ennetusega. Suukool on mõeldud nii lastele kui ka kõigile, kes nendega kokku puutuvad.  Projekti eesmärgiks on tõsta teadlikkust suutervisest, et Eestis kasvaksid tervete hammastega lapsed.

Meilgi käis külas hambaarst Suukoolist. Saime teada, kuidas hoida oma hambaid tervena: alates toitumisest ja hammaste pesemisest kuni hambaarsti juures käimiseni välja. Kõik lapsed said pärast loengut kaasa juhise, kuidas hambad puhtad hoida ning kingituseks ka hambaharja ja hambaniiti.

Oli väga õpetlik ja vajalik kohtumine.

Oli väga õpetlik ja vajalik kohtumine.