Räätsajooksu võistlused 20. veebruar rauno

15. veebruaril toimusid Porkunis räätsajooksu võistlused. Meie kooli õpilased Janely, Tauri, Andris, Braian-Andres, Kert, Janek, Raiko ja treenerid Vladimir, Rainer olid Porkunis kohal. Koguni 90 võistlejat üle kogu Eesti jooksid räätsadel individuaalselt 100 m ja 200 m distantsidel ning teates võeti mõõtu 4 x 100 m jooksus. Hästi ettevalmistatud rajad ja imeilus talveilm soosisid võistluste õnnestumist. Aitäh Eriolümpia Eesti Ühendus sportliku vaimu ja meeleoluka päeva eest.