Õppetöö

Sündmuste kalender oktoobris-novembris 2019


Üritused oktoobris-novembris

OKTOOBER

Üritus

Vastutajad

 

1. oktoober

 TT rühma temaatiline teeõhtu

Huvijuht, TT rühma kasvataja, õpilasesindus

 

2. oktoober

 KIKi rahastatud õppereis Soomaale

Huvijuht, kaasasõitvad õpetajad

3. oktoober

Maastikumäng külaliskoolidega

Huvijuht, õpetajad

4.-5. oktoober

Õpetajate päev

Huvijuht

10. oktoober

 

14. oktoober

 

LÕKi rühma temaatiline teeõhtu

8 õpilast sõidavad Antsla KSK-sse vaatama lavastust „Kuidas öelda jah“

 

Huvijuht, kasvatajad, õpilasesindus

Õpetaja Rainer

15. oktoober

 

 

15. oktoober

Sünnipäevapidu oktoobris sündinud õpilastele

 

Õpilased osalevad RMK Pähni külastuskeskuse programmis „Märka meie metsa-aardeid“

Väljumine kooli juurest kell 9.00 Programmi kestus 10.00-12.00

Huvijuht, kasvatajad

 

 

Õpetajad-saatjad

30. oktoober

 

 

30. oktoober

 

 Valga KÕ rühma temaatiline teeõhtu

 

Kell 17.00 kooli saalis teatritrupi HORRE etendus „Kuidas saada heaks“

Huvijuht, kasvatajad

 

 

Huvijuht

NOVEMBER

 

 

5. november

Isadepäeva kontserdi peaproovid

Huvijuht, muusikaõpetaja

 

6. november

 

Isadepäevale pühendatud lastevanemate koolipäev

Huvijuht, muusikaõpetaja, õppejuht

12. november

 

14. november

 

Temaatiline teeõhtu Räpina KÕ õpperühmale

 

Koolikontsert „Tantsud Iirimaast Iisakuni“ algusega kell 9.15

Huvijuht, kasvatajad

 

 

Huvijuht

19. november

Ülekooliline kadripäeva tähistamine

Huvijuht, muusikaõpetaja, kasvatajad, õpilasesindus

20. november

Tervisepäev (esmaabi, hügieen j.m.s; )

 

Huvijuht, kooliõde

21. november

Sünnipäevapidu novembris sündinud õpilastele

Huvijuht, muusikaõpetaja

26- 28. november

 

 

 

Õnnetoovate krattide valmistamise nädal (iga rühm valmistab ühe või mitu kratti looduslikest materjalidest ja sätib need parki kas puu najale või muidu püsti asendisse) –(kasvatajad, klassijuhatajad, huvijuht)

Huvijuht, kasvatajad

 

 

Üritused oktoobris-novembris

 

OKTOOBER

Üritus

Vastutajad

 

1. oktoober

 TT rühma temaatiline teeõhtu

Huvijuht, TT rühma kasvataja, õpilasesindus

 

2. oktoober

 KIKi rahastatud õppereis Soomaale

Huvijuht, kaasasõitvad õpetajad

3. oktoober

Maastikumäng külaliskoolidega

Huvijuht, õpetajad

4.-5. oktoober

Õpetajate päev

Huvijuht

10. oktoober

 

14. oktoober

 

LÕKi rühma temaatiline teeõhtu

8 õpilast sõidavad Antsla KSK-sse vaatama lavastust „Kuidas öelda jah“

 

Huvijuht, kasvatajad, õpilasesindus

Õpetaja Rainer

15. oktoober

 

 

15. oktoober

Sünnipäevapidu oktoobris sündinud õpilastele

 

Õpilased osalevad RMK Pähni külastuskeskuse programmis „Märka meie metsa-aardeid“

Väljumine kooli juurest kell 9.00 Programmi kestus 10.00-12.00

Huvijuht, kasvatajad

 

 

Õpetajad-saatjad

30. oktoober

 

 

30. oktoober

 

 Valga KÕ rühma temaatiline teeõhtu

 

Kell 17.00 kooli saalis teatritrupi HORRE etendus „Kuidas saada heaks“

Huvijuht, kasvatajad

 

 

Huvijuht

NOVEMBER

 

 

5. november

Isadepäeva kontserdi peaproovid

Huvijuht, muusikaõpetaja

 

6. november

 

Isadepäevale pühendatud lastevanemate koolipäev

Huvijuht, muusikaõpetaja, õppejuht

12. november

 

14. november

 

Temaatiline teeõhtu Räpina KÕ õpperühmale

 

Koolikontsert „Tantsud Iirimaast Iisakuni“ algusega kell 9.15

Huvijuht, kasvatajad

 

 

Huvijuht

19. november

Ülekooliline kadripäeva tähistamine

Huvijuht, muusikaõpetaja, kasvatajad, õpilasesindus

20. november

Tervisepäev (esmaabi, hügieen j.m.s; )

 

Huvijuht, kooliõde

21. november

Sünnipäevapidu novembris sündinud õpilastele

Huvijuht, muusikaõpetaja

26- 28. november

 

 

 

Õnnetoovate krattide valmistamise nädal (iga rühm valmistab ühe või mitu kratti looduslikest materjalidest ja sätib need parki kas puu najale või muidu püsti asendisse) –(kasvatajad, klassijuhatajad, huvijuht)

Huvijuht, kasvatajad