Kaks kooli said kokku ühisel spordipäeval Urvastes 18. juuni rauno

Urvastes toimus 06. juunil Urvaste Kooli ja Valga Jaanikese Kooli ühine spordipäev. Peakohtunik oli Urvaste kooli õpetaja Jüri, kes tutvustas võistlusalasid. Võisteldi palliviskes, kuulitõukes, kaugushüppes ning 60 m ja 300 m jooksus. Enne põhivõistlust toimus pendelteatejooks, milles osalesid mõlema kooli õpilaste  ja õpetajate võistkonnad. Lisaks sai ehitada kõrgemat torni, harjutada juhendajate käe all discgolfi ja lõpetuseks toimus sõpruskohtumine bocce mängus. Peale lõunasööki said kõik kaela osavõtumedali. Täname kõiki abilisi, tänu kellele see sportlik ja vahva päev õnnestus. Sport on mõnus ja popp.

Vaata pilte siit

Vaata pilte siit