Liikumisüritus Tartu Seikluspargis pani proovile igaühe osavuse 01. oktoober rauno

Projektis „Kaasav tervislik eluviis koolides“ osalevad koolid kutsuti 26. septembril Tartu Seiklusparki lustima. Urvaste Koolist osalesid Andris, Braian-Andreas ja Mairold. Seiklusrajal ronimine õpetas turvavarustuse õiget kasutamist. Spordinädala liikumisüritus Tartu Seikluspargis pani proovile igaühe osavuse, kiiruse ja füüsilise vormi. Meie kooli noored said sellega hästi hakkama. Päev oli mõnus ja tore. Õpilasi saatis õpetaja Rainer Kaseväli.