Meie Risto oli taas edukas joonistusvõistlusel 02. oktoober rauno

Osalesime Eriolümpia Eesti Ühenduse ja Euroopa Liidu projekti „Kaasav tervislik eluviis koolides“ joonistusvõistlusel. Võistluse eesmärk oli propageerida lasteaia- ja koolilaste seas tervislikku eluviisi. Kunstitöö valmimine toimus õpetaja Jüri eestvedamisel ja õpetaja Elina juhendamisel. Meie kooli õpilase järjekordne võidutöö pälvis tähelepanu ja tunnustuse. Ristole omistatud auhind on talle eriti meelepärane: sportlase eriauhind, milleks on ajapiiranguta perepääse Aura Keskusesse (Tartu). Eelmisel aastal saavutas Risto esikoha Võrumaa joonistusvõistlusel "Seinad räägivad“.