Antsla valla tunnustuse pälvis meie huvijuht Ellen Varov 15. oktoober rauno

• Ta on olnud Urvaste Koolis tööl alates 2001.a.
  • Väsimatu kooli ürituste-väljasõitude-ekskursioonide korraldaja.
  • Kõik viis aastat olnud Urvaste Kooli õpilasmaleva üks korraldajaid (koostöö malevas ühel aastal Antsla valla õpilastega).
  • Ellen oli üks Uue-Antsla Koduloomuuseumi rajajatest (2006) ja tegutseb seal siiani.
  • Muuseumi rajamisest alates korraldas koos meeskonnaga vana aja jaanipäevi Urvastes ja loendamatuid näitusi muuseumis.
  • On tutvustanud Uue-Antsla Koduloomuuseumi valla koolide ja lasteaedade  lastele, tutvustanud muuseumi eksponaate Antsla Meistrite päeval, seal eksponeerinud ka Urvaste kooli õpilaste kunstitöid.
  • Ligi 15 aastat lõi kaasa Uue-Antsla rahvamaja näiteringis, tuues igal aastal uue näidendi lavale.

Fotol on meie huvijuht Ellen rohelises, osaleb koos kolleegidega kooli sündmusel „Su nägu kõlab tuttavalt“.

• Ta on olnud Urvaste Koolis tööl alates 2001.a.
  • Väsimatu kooli ürituste-väljasõitude-ekskursioonide korraldaja.