Uudised

4. LÕK matemaatikaolümpiaad Urvaste Koolis on toimunud 17. november rauno


16.11.2022 kell 10-13 toimus Urvaste Koolis matemaatikaolümpiaad põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava lihtsustatud tasemel õppivatele 4.-8. klassi õpilastele. Osales15 õpilast, seitsmest erinevast koolist. Ühelgi aastal pole niipalju koole ja õpilasi osalenud. Olümpiaadi ülesanded valmistas ette meie kooli õpetaja ja olümpiaadi eestvedaja õpetaja Tiina Kodu.

Olümpiaadi eesmärgiks on õpilastele arengukohase pingutust nõudva kogemuse võimaldamine. Samuti neile väljaspool harjumuspärast keskkonda kohanemise ning enesega toime tulemise õpetamine ning soorituse eest tunnustamine. Olümpiaadi korraldus lähtub iga konkreetse lapse vajadustest. Enne olümpiaadi algust saab iga õpetaja korraldajatele selgitada, milliseid eritingimusi laps vajab. Peame tähtsaks, et idee levib üle kogu Eesti.

2022 suvel nimetati olümpiaad aasta haridusteoks nii Võrumaal kui ka Valgamaal. Veelgi enam, 2022 sügisel on riiklik hariduspreemiate komisjon põhjalike arutelude tulemusel valinud ettevõtmise „Matemaatika olümpiaad LÕK õpilastele Valgamaal ja Võrumaal“ aasta haridustegu kategoorias kolme nominendi hulka. 

Täname õpilasi ja nende õpetajaid.

16.11.2022 kell 10-13 toimus Urvaste Koolis matemaatikaolümpiaad põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava lihtsustatud tasemel õppivatele 4.-8. klassi õpilastele. Osales15 õpilast, seitsmest erinevast koolist. Ühelgi aastal pole niipalju koole ja õpilasi osalenud. Olümpiaadi ülesanded valmistas ette meie kooli õpetaja ja olümpiaadi eestvedaja õpetaja Tiina Kodu.

Olümpiaadi eesmärgiks on õpilastele arengukohase pingutust nõudva kogemuse võimaldamine. Samuti neile väljaspool harjumuspärast keskkonda kohanemise ning enesega toime tulemise õpetamine ning soorituse eest tunnustamine. Olümpiaadi korraldus lähtub iga konkreetse lapse vajadustest. Enne olümpiaadi algust saab iga õpetaja korraldajatele selgitada, milliseid eritingimusi laps vajab. Peame tähtsaks, et idee levib üle kogu Eesti.

2022 suvel nimetati olümpiaad aasta haridusteoks nii Võrumaal kui ka Valgamaal. Veelgi enam, 2022 sügisel on riiklik hariduspreemiate komisjon põhjalike arutelude tulemusel valinud ettevõtmise „Matemaatika olümpiaad LÕK õpilastele Valgamaal ja Võrumaal“ aasta haridustegu kategoorias kolme nominendi hulka. 

Täname õpilasi ja nende õpetajaid.