Aasta kolleeg 2023 06. juuni rauno

Elleni heatahtlikkus, hoolivus, kannatlikkus, töökus ja sõbralikkus on imetlemist väärt. Ta on sel õppeaastal korraldanud kolm teatrikülastust: me oleme käinud Vanemuise suures majas ja Vanemuise väikses majas ning Ugala teatris. Kooskäimine ühendab meeskonda. Ta on Urvaste ja Antsla kogukonnas aktiivne tegutseja. Tema peale võib alati loota. Tal on mõtteid ja ideid ja ta viib need ellu. Ta on lojaalne meeskonnaliige. Tema töö ei jää ühelegi kooliga seotud inimesele nähtamatuks. Ta ei pisenda last ega täiskasvanut. Tema abistav ja toetav suhtumine võimaldab õppimist toetava ja stressivaba keskkonna nii koolitundides kui huviringides. Aasta kolleeg on meie huvijuht ja õpetaja ELLEN VAROV.