Uudised

Algamas on uus kooliaasta 22. august rauno


Tere, hea Urvaste kooli õpilane, tere ka Sulle, kes sa tuled meie kooli esimest aastat! Uus kooliaasta algab kolmapäeval, 1. septembril. Sind ootavad õpetajad, kasvatajad, direktor Jaanika Käst ja kogu kooli kollektiiv. Alustame kõik koos teekonda kevadesse. Lubame, et oleme Sinu kõrval kõigis küsimustes ja saame koos lahendatud ka kõige keerulisemad küsimused.    

Uut kooliaastat alustame piduliku aktusega 1. septembril kell 13.00.

NB! Õpilasliinid sõidavad nii, nagu eelmiselgi aastal. Võru õpilasliin alustab Põlvast kell 9.00 ja Valga õpilasliin alustab Valgast kell 8.00

Tere, hea Urvaste kooli õpilane, tere ka Sulle, kes sa tuled meie kooli esimest aastat! Uus kooliaasta algab kolmapäeval, 1. septembril. Sind ootavad õpetajad, kasvatajad, direktor Jaanika Käst ja kogu kooli kollektiiv. Alustame kõik koos teekonda kevadesse. Lubame, et oleme Sinu kõrval kõigis küsimustes ja saame koos lahendatud ka kõige keerulisemad küsimused.    

Uut kooliaastat alustame piduliku aktusega 1. septembril kell 13.00.

NB! Õpilasliinid sõidavad nii, nagu eelmiselgi aastal. Võru õpilasliin alustab Põlvast kell 9.00 ja Valga õpilasliin alustab Valgast kell 8.00