Uudised

Antsla vald tunnustas meie koolipsühholoogi 07. oktoober rauno


2019.a. suvel kandideeris Echtel - Erle Kirtkoolipsühholoogiks Urvaste Kooli. Echtel astus juba siis selgeid ja teadlikke samme selleks, et saada kvalifitseeritud koolipsühholoogiks. Sel suvel kaitses ta edukalt magistrikraadi koolipsühholoogias Tallinna Ülikoolis. Echteli algatusel on koolis toimunud erinevad sotsiaal-psühholoogilised õpitoad, õpilaste individuaalsed nõustamised, preventiivsed loengud. Meeskonnaliikmena on Echtel hooliv, töökas ja loov inimene. Echtel väärtustab sporti , tantsib rahvatantsu ja osaleb Tartu Maratoni 30 km distantsidel suusatamises. Noore inimesena ja kvalifitseeritud koolipsühholoogina on ta meie koolis oodatud töökaaslane ja spetsialist. Palju õnne!

 

2019.a. suvel kandideeris Echtel - Erle Kirtkoolipsühholoogiks Urvaste Kooli. Echtel astus juba siis selgeid ja teadlikke samme selleks, et saada kvalifitseeritud koolipsühholoogiks. Sel suvel kaitses ta edukalt magistrikraadi koolipsühholoogias Tallinna Ülikoolis. Echteli algatusel on koolis toimunud erinevad sotsiaal-psühholoogilised õpitoad, õpilaste individuaalsed nõustamised, preventiivsed loengud. Meeskonnaliikmena on Echtel hooliv, töökas ja loov inimene. Echtel väärtustab sporti , tantsib rahvatantsu ja osaleb Tartu Maratoni 30 km distantsidel suusatamises. Noore inimesena ja kvalifitseeritud koolipsühholoogina on ta meie koolis oodatud töökaaslane ja spetsialist. Palju õnne!