Uudised

Avasime raamatukogu õpilaskodus 14. jaanuar rauno


9. jaanuaril kell 16.00 kogunes meie koolipere õpilaskodusse rajatud raamatukokku. Idee rajada kooli raamatukogu õpilaskodusse sai alguse septembris 2018, planeerimistööd ja kolimine võttis aega ja täna kuulutasime lindilõikamisega raamatukogu avatuks. Raamatukogu on avatud kolm korda nädalas. Lisaks raamatulugemisele saab seal joonistada, meisterdada, lauamänge mängida, arvutit kasutada lihtsalt puhata, omaette olla või sõbraga vestelda. Täname majandusjuht Rainerit, raamatukoguhoidjat Helit – meil on nüüd vajalik ja hubane raamatukogu.

9. jaanuaril kell 16.00 kogunes meie koolipere õpilaskodusse rajatud raamatukokku. Idee rajada kooli raamatukogu õpilaskodusse sai alguse septembris 2018, planeerimistööd ja kolimine võttis aega ja täna kuulutasime lindilõikamisega raamatukogu avatuks. Raamatukogu on avatud kolm korda nädalas. Lisaks raamatulugemisele saab seal joonistada, meisterdada, lauamänge mängida, arvutit kasutada lihtsalt puhata, omaette olla või sõbraga vestelda. Täname majandusjuht Rainerit, raamatukoguhoidjat Helit – meil on nüüd vajalik ja hubane raamatukogu.