Avatud uste päev Võrumaa Kutsehariduskeskuses 30. märts rauno

Neljapäeval, 16. märtsil sõitsime Urvaste Kooli lõpetajate, nende klassijuhataja ja kooli õppejuhiga avatud uste päevale Võrumaa Kutsehariduskeskusesse. Meid ootas juba Väimelas kooli peahoones Võrumaa Kutsehariduskeskuse turundusspetsialist Elis Luik, kes tutvustas meile kõiki õppehooneid, õpilaskodu, õppekorraldust ning ka sisseastumistingimusi. Saime teada, millised erialad meile kõige rohkem sobiks ja millal tuleks hakata sisseastumiseks avaldust kirjutama.  Urvaste õpilastele meeldis kool väga, nii mõnigi peab tõsisemat plaani just Väimelasse õppima minna. Saime veel oma teejuhilt ilusad soovid kevadeks kaasa. Olime kõik väga rahul selle asjaliku käiguga.