Direktor sai meediakoolitusel väärt teadmisi 27. märts rauno

Valgamaa Arenguagentuur korraldas haridusjuhtidele meediakoolituse. „Meedia on alati võimalus, mitte õnnetus“, selgitas koolitaja Ingrid Veidenberg. Tuletasime meelde pressiteate kirjutamise põhimõtted, saime teada, mida tähendab väljend off the record ning igaüks sai kirjeldada oma meediaga suhtlemise kogemusi. Praktiline tööleht „10 käsku, ehk kuidas ajakirjandusega toime tulla“ on nüüd iga osaleja arsenalis. Lisaväärtust pakkus üllatuskülaline Epp Kärsin, kes õppis koos meiega ja jagas oma kogemusi meediaga suhtlemisel. Suure aplausiga tänati koolitajat ja koolituse korraldajat Jelena Kalamest. Oli väga inspireeriv koolituspäev Taagepera lossis.