„Eestimaa õpib ja tänab“ 2021 01. oktoober rauno

„Eestimaa õpib ja tänab" 2021 Võru maakonna aasta aineõpetaja laureaat on meie õpetaja Rainer. Maakondlik Aasta Õpetaja 2021/ haridustöötajate pidulik tunnustusüritus toimus neljapäeval, 30. septembril Vastseliina Rahvamajas.

Urvaste Kooli aasta õpetaja 2021 on ennastjuhtiv, ettevõtlik, vastutustundlik, enesekindel, loominguline, empaatiavõimeline, aus ja positiivne – neid omadusi kandes on Rainer Kaseväli võitnud koolipere poolehoiu.

Loe lisaks siit.

Loe lisaks siit.