Emakeelepäev 14. märts rauno

Emakeelepäeval, 14. märtsil, tähistas koolipere rahvusvahelist põliskeele-aastat ja eesti keele riigikeelena kasutuses olemise 100. aastat  mitmete loovülesannetega.

Kõik õpilased ja õpetajad said ülesandeks pakkuda välja ilusaim emakeelne sõna ja lisada see „sõnapilvede“ hulka.

Võimalik oli leida tähendusi väga vanadele sõnadele  ning moodustada etteantud silpidest uusi sõnu.

Mõistatuste-seinal tuli tekst ja pilt sisuliselt kokku sobitada.

Tegevust jätkus terveks päevaks kõigile soovijatele ning nuputamise-mõistatamise käigus võis igaüks tunda uhkust, et on eestlane ja kasutab emakeelena  üht maailma kaunimat keelt.

Mõistatuste-seinal tuli tekst ja pilt sisuliselt kokku sobitada.