EO Eesti Ühenduse tänuüritus 27. veebruar rauno

Ühendus on aastaringne erinevate spordivõistluste korraldaja intellekti-puudega inimestele. Eriolümpia on sportlaste jaoks leidnud koha nende südames ja hinges. See on aus, ehe ja ilus- mida Eesti EO ühendus teeb – Valga Jaanikese kooli ja Urvaste kooli direktorina olen alustanud koolide osalemist ühenduse spordisündmustel kõigekülgselt toetama. 20.veebruaril toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses eriolümpia tänuüritus, kuhu olid palutud liikmesasutuste parimad sportlased, nende juhendajad ja asutuse juhid. Samuti olid kutsutud kõik välisvõistlustel osalenud delegatsioonid ja koostööpartnerid.

Fotol (fotograaf Margus Muts): Parim sportlane Karel Piirimaa, direktor Jaanika Käst, treener/õpetaja Vladimir Golubev