Üldvõidu saavutas Urvaste Kooli võistkond 19. märts rauno

14. märtsil Tartus toimunud bowlinguvõistlustel osales kokku 12 võistkonda. Üldvõidu saavutas Urvaste kooli võistkond, kogudes 327 punkti.Võistkonda kuulusid: Janely, Raiko, Janek ja Tristan Narajan. Võistkonnas sai kõige rohkem punkte Janek, 104. Võistlejaid saatsid õpetaja Siiri ja juhendaja Rainer.

Teaduspõhiselt on tõendatud, et lisaks autonoomiale on kompetentsustunne (õpilase tajutud tunne, et ta suudab ja saab hakkama) iga inimese põhivajadus, seejuures soodustab õppimist ja positiivse enesehinnangu kujunemist optimaalne (ei liiga raske ega liiga kerge) ülesanne või sooritus. Aitäh õpetaja Rainer, et käisid enne õpilastega harjutamas, õpetasid, juhendasid – nii peab lähenema iga õpetaja.