Uudised

Eriolümpia Eesti ühenduse talimängud 06. märts rauno


5. ja 6. märtsil toimusid Otepääl ERIOLÜMPIA EESTI ÜHENDUSE TALIMÄNGUD, kus osales 28 Eestimaa asutust ja 1 võistkond Lätist. Mängud algasid traditsiooniliselt tõrvikujooksuga, kus peale võistlejate ja treenerite osales ka 40 politsei-ja piirivalveameti töötajat. Võisteldi 100 m, 500 m, 1 km, 3 km murdmaasuusatamises ning 4x500 m. teatesuusatamises. Tublimad said kaela, medalid ja kaasa teatesõidu karikad. Urvaste Koolist osales 7 sportlast. Ka kooli töötajate meeskond oli abiks mängude läbiviimisel. Esimesel võistluspäeval viskas küll ilmataat meile vihma näol vembu, aga teisel päeval oli haruldaselt ilus ja päikesepaisteline talveilm. Kõigil oli tuju hea ja õpilaste sõnul ootavad nad juba järgmist kevadet, et taas võislema minna. Meie kooli õpetajad olid ka sel aastal talimängudel abiks kohtunikeridades.

5. ja 6. märtsil toimusid Otepääl ERIOLÜMPIA EESTI ÜHENDUSE TALIMÄNGUD, kus osales 28 Eestimaa asutust ja 1 võistkond Lätist. Mängud algasid traditsiooniliselt tõrvikujooksuga, kus peale võistlejate ja treenerite osales ka 40 politsei-ja piirivalveameti töötajat. Võisteldi 100 m, 500 m, 1 km, 3 km murdmaasuusatamises ning 4x500 m. teatesuusatamises. Tublimad said kaela, medalid ja kaasa teatesõidu karikad. Urvaste Koolist osales 7 sportlast. Ka kooli töötajate meeskond oli abiks mängude läbiviimisel. Esimesel võistluspäeval viskas küll ilmataat meile vihma näol vembu, aga teisel päeval oli haruldaselt ilus ja päikesepaisteline talveilm. Kõigil oli tuju hea ja õpilaste sõnul ootavad nad juba järgmist kevadet, et taas võislema minna. Meie kooli õpetajad olid ka sel aastal talimängudel abiks kohtunikeridades.