Eriolümpia rahvusvaheline tantsufestival Valgas 05. detsember rauno

Eriolümpia tantsufestival Valgas algas pidulikult eriolümpia hümni ja eriolümpia vande saatel.

1. osa oli tantsufestival, mille kava esitamine on vabatahtlik ja seda ei hinnatud. Iga asutus võis esineda ühe kavaga. Festivali teema oli "Jõulud ja talv". Meie kooli õpilased esitasid tantsukava „Sügislinnuke“.

2. osa oli aga Eriolümpia tantsukonkurss. Iga asutus võis välja panna ühe võistlustantsunumbri. Võistlustel osalemiseks oli kindel reeglistik. Sel aastal me tantsuvõistlusel ei osalenud ja planeerime seda kindlasti edaspidi.

Tantsufestival on rahvusvaheline, kõrget taset näitasid Läti ja Ukraina tantsijad. Festival toimus 5.12.2019 Valga kultuuri- ja huvialakeskuses.

Oli emotsionaalne ja vahva päev. Õpilaste esinemine tuli hästi välja, juhendasid õpetajad Ellen Varov ja Lea Leesik.