Uudised

Haridusjuhtide aastakonverentsi teemaks olid strateegilised valikud 15. veebruar rauno


Meie kooli direktor Jaanika Käst osales 9.02-10.02. haridusjuhtide aastakonverentsil Pärnus. Kui ei tea, kuhu soovid minna, siis pole vahet, mis tee valid. Nii on öelnud Kass raamatus "Alice imedemaal" ja see mõttetera ilmestab strateegiliste valikute olulisust. Toimus 16. haridusjuhtide aastakonverents, kus keskenduti strateegilistele valikutele.

Kõnelejad olid suurepärased. Köitev oli välisministeeriumi kantsleri Jonatan Vseviovi selge sõnavõtt juhtimisest ja juhtidest, saalis oli kõnelejat kuulates täielik vaikus: „Start ei ole oluline, loeb vaid finiš. Juhi töö on hoida käsi roolil kogu protsessi vältel, finišioon tuleb ületada.“ Samuti rääkis ta ideest, mis peab olema lühilausega kokku võetav ehk loosung peab olema mõistetav. Meie kooli loosung on: „Kõik õpilased peavad saama võimaluse õnnestuda.“

Meie kooli direktor Jaanika Käst osales 9.02-10.02. haridusjuhtide aastakonverentsil Pärnus. Kui ei tea, kuhu soovid minna, siis pole vahet, mis tee valid. Nii on öelnud Kass raamatus "Alice imedemaal" ja see mõttetera ilmestab strateegiliste valikute olulisust. Toimus 16. haridusjuhtide aastakonverents, kus keskenduti strateegilistele valikutele.

Kõnelejad olid suurepärased. Köitev oli välisministeeriumi kantsleri Jonatan Vseviovi selge sõnavõtt juhtimisest ja juhtidest, saalis oli kõnelejat kuulates täielik vaikus: „Start ei ole oluline, loeb vaid finiš. Juhi töö on hoida käsi roolil kogu protsessi vältel, finišioon tuleb ületada.“ Samuti rääkis ta ideest, mis peab olema lühilausega kokku võetav ehk loosung peab olema mõistetav. Meie kooli loosung on: „Kõik õpilased peavad saama võimaluse õnnestuda.“