Uudised

Hümn kõlas meie koolisaalis kindlalt ja väärikalt 26. veebruar rauno


Kollane on kodumaa päike,
punane õunake väike.
Roheline on kodumaa rohi,
sinine taevas ja tuulekohin.
Pruun on puude tüvede värv,
must on pinnas - kui muld on märg.

Kodumaa värvid/Kristjan Jasinski

Tähistasime meie kodumaa 104. sünnipäeva. Pidulikule traditsioonilisele lõunasöögile järgnes kontsert-aktus. Hümn kõlas meie koolisaalis kindlalt ja väärikalt. Õpetaja Cathlen laulis kauni laulu „Hommik“. Tants „Taat ära maga“ lisas elevust. Instrumentaalpala „Pojad on mul õige naksid“ esitasid püüdlikult Irina, Andris ja Agnes. Tants „Kolm kassi“ oli meeleolukas. „Eestimaa naljalaul“ ja Laul „Jõgi“ olid hoolega õpitud ja esitatud. Kontsert lõppes kutseõppurite lauluga „Tuulevaiksel ööl“ , kõik said kaasa laulda. Muusikalised etteasted õpetas selgeks meie õpetaja Cathlen, rahvalik tants ja luulekava said selgeks huvijuhi käe all. Kutseõppe õpilased esitasid südamliku L. Koidula luuletuse “Meil aiaäärne tänavas”, mille aitasid pidulikult esitada õpetajad Vally ja Reet.

Kooli tunnustussüsteemi kuulub tööjuubilaride tänamine just vabariigi aastapäeva aktusel. Direktor Jaanika Käst tänas tööjuubilare Urvaste Kooli tänukirja ja meenega. EV haridus- ja teadusministri Liina Kersna tänukirjad pälvisid neli inimest, kes on Urvaste Koolis töötanud 20 aastat: Vladimir Golubev, Kaja Roots, Enel Roots, Reliia Veske.

Pidulikul sündmusel osalesid Antsla valla esindajad – vallavanem Avo Kirsbaum ja volikogu esimees Merike Prätz.

Direktor ja vallavanem kutsusid üles rõõmu tundma lihtsatest asjadest: Eestimaa talvest, päikesest, maitsvast koolitoidust, laulust, tantsust, rahvariide seeliku triipudestki…

Kollane on kodumaa päike,
punane õunake väike.
Roheline on kodumaa rohi,
sinine taevas ja tuulekohin.
Pruun on puude tüvede värv,
must on pinnas - kui muld on märg.

Kodumaa värvid/Kristjan Jasinski

Tähistasime meie kodumaa 104. sünnipäeva. Pidulikule traditsioonilisele lõunasöögile järgnes kontsert-aktus. Hümn kõlas meie koolisaalis kindlalt ja väärikalt. Õpetaja Cathlen laulis kauni laulu „Hommik“. Tants „Taat ära maga“ lisas elevust. Instrumentaalpala „Pojad on mul õige naksid“ esitasid püüdlikult Irina, Andris ja Agnes. Tants „Kolm kassi“ oli meeleolukas. „Eestimaa naljalaul“ ja Laul „Jõgi“ olid hoolega õpitud ja esitatud. Kontsert lõppes kutseõppurite lauluga „Tuulevaiksel ööl“ , kõik said kaasa laulda. Muusikalised etteasted õpetas selgeks meie õpetaja Cathlen, rahvalik tants ja luulekava said selgeks huvijuhi käe all. Kutseõppe õpilased esitasid südamliku L. Koidula luuletuse “Meil aiaäärne tänavas”, mille aitasid pidulikult esitada õpetajad Vally ja Reet.

Kooli tunnustussüsteemi kuulub tööjuubilaride tänamine just vabariigi aastapäeva aktusel. Direktor Jaanika Käst tänas tööjuubilare Urvaste Kooli tänukirja ja meenega. EV haridus- ja teadusministri Liina Kersna tänukirjad pälvisid neli inimest, kes on Urvaste Koolis töötanud 20 aastat: Vladimir Golubev, Kaja Roots, Enel Roots, Reliia Veske.

Pidulikul sündmusel osalesid Antsla valla esindajad – vallavanem Avo Kirsbaum ja volikogu esimees Merike Prätz.

Direktor ja vallavanem kutsusid üles rõõmu tundma lihtsatest asjadest: Eestimaa talvest, päikesest, maitsvast koolitoidust, laulust, tantsust, rahvariide seeliku triipudestki…