"Igaüks on isemoodi, nagu looduse poolt loodi.” 21. november rauno

Täna käsitlesime väärtuseid – sallivus, julgus, austus, hoolivus. Eelkõige keskendusime sallivusele, et kõik me oleme erinevad. Direktor Jaanika pidas laste õigustest ja kohustustest väga huvitava loengu. Koolipsühholoogi eestvedamisel mängiti erinevaid mänge. Lõpuks sooritasid kõik õpilased viktoriini, mille täitsid 100%-selt. Lõpuringis tõid kõik õpilased ning õpetajad välja milline on hea sõber. Õhtul said kõik nautida diskot.