Uudised

Imelise muusikaelamuse päev 26. jaanuar rauno


Tuntud tšellist Silvia Ilves koos oma andekate poegade Stefani (klaver) ja Tristaniga (tšello) andsid imelise koolikontserdi. Trio on esinenud nii Eestis kui Soomes. Repertuaar oli mitmekesine ja õpilastele sobilik. Esitati nii klassikalist kui popmuusikat. Pakuti Bachi, Pärdi ja mitmete teiste heliloojate loomingut. Kõlas filmimuusikat ning mitu ABBA tuntud lugu.  Meie õpilastel oli äratundmisrõõmu väga mitme loo puhul. Silvia Ilves rääkis vahvaid lugusid oma ning poegade muusikaelust ja muusikast üldse. Kontsert oli nii kaasahaarav, et osa õpilasi asus viimase loo ajal rütmikalt kaasa tantsima.

Silvia Ilvese tagasiside kontserdist oli järgmine: “Wow, kui võimsalt positiivsed emotsioonid me siit lavalt kaasa võtame endaga! Aitäh, kallid lapsed, et andsite endast laval kõik, et pakkuda rõõmu erivajadustega õpilastele ja nende juhendajatele.”

Peale kontserti võttis trio aega, et kohvilauas vahetult vestelda. Stefan ja Tristan said mõne aja saalis koos meie õpilastega korvpalli mängida. Kõikidel soovijatel oli võimalus koos pildistada ja autogrammegi jagati usinalt. Aitäh “Silvia & pojad”, aitäh, meie tublid õpilased, kes olid kontserdist vaimustuses.

Tuntud tšellist Silvia Ilves koos oma andekate poegade Stefani (klaver) ja Tristaniga (tšello) andsid imelise koolikontserdi. Trio on esinenud nii Eestis kui Soomes. Repertuaar oli mitmekesine ja õpilastele sobilik. Esitati nii klassikalist kui popmuusikat. Pakuti Bachi, Pärdi ja mitmete teiste heliloojate loomingut. Kõlas filmimuusikat ning mitu ABBA tuntud lugu.  Meie õpilastel oli äratundmisrõõmu väga mitme loo puhul. Silvia Ilves rääkis vahvaid lugusid oma ning poegade muusikaelust ja muusikast üldse. Kontsert oli nii kaasahaarav, et osa õpilasi asus viimase loo ajal rütmikalt kaasa tantsima.

Silvia Ilvese tagasiside kontserdist oli järgmine: “Wow, kui võimsalt positiivsed emotsioonid me siit lavalt kaasa võtame endaga! Aitäh, kallid lapsed, et andsite endast laval kõik, et pakkuda rõõmu erivajadustega õpilastele ja nende juhendajatele.”

Peale kontserti võttis trio aega, et kohvilauas vahetult vestelda. Stefan ja Tristan said mõne aja saalis koos meie õpilastega korvpalli mängida. Kõikidel soovijatel oli võimalus koos pildistada ja autogrammegi jagati usinalt. Aitäh “Silvia & pojad”, aitäh, meie tublid õpilased, kes olid kontserdist vaimustuses.