Juubelimalev on alanud lauluga ja lipu heiskamisega 25. juuni rauno

Täna 25.06 kell 10.30 kõlas Urvaste Kooli õpilaskodu hoovis maleva laul ja heisati pidulikult maleva lipp - avati viies õpilasmalev Urvaste Koolis. Malevas on kahe riigikooli noored. Valga Jaanikese Koolist osaleb 8 poissi ja Urvaste Koolist osaleb 9 poissi ja üks tüdruk. Urvaste kooli 1. õpilasmalev toimus 10.-16. august 2020.

Juba viiendat aastat on töökad õpilased saanud võimaluse lihvida oma töövõtteid ja teenida  suveks taskuraha. Teeme koostööd Pärnumaa Õpilasmaleva juhi Katrin Kohjusega. Urvaste kooli kutsega malevajuht-kasvataja on koolijuht Jaanika Käst ja kutsega kasvataja on õpetaja Jüri Kiidron. Juba viiendat aastat käib malevat avamas Antsla vallavanem Avo Kirsbaum. Antsla vald saab olla uhke selle üle, et vallas toimetab õpilasmalev ja saab õppida kutseõppes. Täna olid kohal ka fotograaf ja reporter Võrumaa Teatajast.

Meil saab äge olema. Peagi kuulete.

Meil saab äge olema. Peagi kuulete.