Kaasav tervislik eluviis koolides 22. märts rauno

Kaasav tervislik eluviis koolides

Alustasime kevade esimest päeva meie Urvaste Koolis töiselt. Kohtusime EO Eesti Ühenduse spordidirektor Siret Krukiga, kes tutvustas meile projekti, mille põhieesmärk on tervislike eluviiside edendamine 3 aasta vältel, tegevustega. Ees ootab palju põnevaid tegevusi ja loodame saada terviseteadlikemaks kogu kooliperega. Koolipoolseks projektijuhiks valisime õpetaja Rainer Kasevälja ja projektimeeskonda kuuluvad veel õpetaja Vladimir Golubev, õpilasnõustaja Jüri Kiidron ning koolijuht Jaanika Käst.

Kaasav tervislik eluviis koolides