Uudised

Kadri tulnud soode mööda, üle õlgise hobuse… 28. november rauno


Laske sisse kadrisandid,

Kadri küüned külmetavad,

Kadri varbad valutavad.

Kadri pole tulnud taeva-asta,

Kadri tulnud soode mööda

üle õlgise hobuse…

Õdusal kadrieelsel õhtul sai kokku meie kooli suur ja sõbralik kadriseltskond. Oli näha, et iga rühm oli põhjalikult ette valmistanud – kõik laulud, tantsud, mõistatused olid hästi selgeks õpitud ja kostüümid rääkisid enda eest. Suur tänu õhtu läbiviijale Mariannele. Kõik kasvatajad olid näinud vaeva laste kostümeerimisel ja õpetamisel. Aitäh teile – Siiri, Reliia, Elle, Enel, Sirje, Heli. Tore oli näha, et kõik klassijuhatajad osalesid üritusel ja lustisid koos lastega. Aitäh ka Jürile, kes jäädvustas fotodele kõik toredad kadrisandid. Tänud õpilasesindusele, kes korraldas kadridisko – Andris, Braian-Andreas, Kert

Laske sisse kadrisandid,

Kadri küüned külmetavad,

Kadri varbad valutavad.

Kadri pole tulnud taeva-asta,

Kadri tulnud soode mööda

üle õlgise hobuse…

Õdusal kadrieelsel õhtul sai kokku meie kooli suur ja sõbralik kadriseltskond. Oli näha, et iga rühm oli põhjalikult ette valmistanud – kõik laulud, tantsud, mõistatused olid hästi selgeks õpitud ja kostüümid rääkisid enda eest. Suur tänu õhtu läbiviijale Mariannele. Kõik kasvatajad olid näinud vaeva laste kostümeerimisel ja õpetamisel. Aitäh teile – Siiri, Reliia, Elle, Enel, Sirje, Heli. Tore oli näha, et kõik klassijuhatajad osalesid üritusel ja lustisid koos lastega. Aitäh ka Jürile, kes jäädvustas fotodele kõik toredad kadrisandid. Tänud õpilasesindusele, kes korraldas kadridisko – Andris, Braian-Andreas, Kert