Käisime avastamas metsa-aardeid 15. oktoober rauno

15. oktoobril osalesime RMK Pähni külastuskeskuse programmis “Märka meie metsa-aardeid”. Programm oli huvitavalt üles ehitatud ja õpilased jäid käiguga väga rahule. Suundusime kaardiga metsa ja asusime otsima 12 suurt aardeluupi, millede tagant avastasime erinevaid metsa-aardeid. Rajal oli aeg-ajalt näha metsakunsti ja juhendaja ettenäitamisel saime teha mitmeid metsa-jooga harjutusi. Ühed põnevamad kohad olid õpilaste jaoks tasakaaluplank ja maailmakuulsad metsa-kõlakojad.