Käisime sünnipäeval 19. jaanuar rauno

Meie sõbrad Valga Jaanikese Koolist tähistasid 13.01.2022 oma kooli 45. aastapäeva. Meie koolidel on ühine direktor ja kahtlemata olime oodatud sünnipäevapeole.

Koolibuss viis meid Urvastest Valka ja peagi olimegi juba sünnipäevapeol. Laulud, tantsud, kingid, lilled, päike, külalised, rõõm, sünnipäevatort  - saime kõigest osa.

Valga Jaanikese Kooli kodulehel kirjeldatakse meie esinemist nii: „Vahepeal õnnitles meid Urvaste kooli (meil on ühine direktor Jaanika!) delegatsioon. Väikest ansamblit saatis nende muusikaõpetaja akordionil ja ta pani ka kõik saalisviibijad kaasa laulma ja tantsima. Suur tänu teile, olite väga toredad!“