Keraamikakonkurss „Savisellid“ 06. aprill rauno

Urvaste Kooli keraamikaringi õpilased võtsid osa Eesti laste ja noorte keraamikakonkursist "Savisellid-9". Tallinna Huvikeskus Kullo on keraamikakonkurssi 6.-18. aastastele lastele korraldanud iga paari aasta tagant alates aastast 2004. Urvaste Kool osales esmakordselt. Laste vahvaid kunstiteoseid  oli sel aastal 324  tööd  40 erinevast koolist-huviringist. Meie õpilaste tööd kõrvuti võistlemas kunstikooli õpilaste töödega.

Täissuuruses fotosid saab vaadata: Täissuuruses fotod . Meie õpilaste: Raiko, Rita, Marteni, Katrini, Raiti ja Andero Siimoni tööd on näha pildil 8478.