Uudised

Kergejõustikuvõistlused Viljandis 09. september rauno


Urvaste kooli 6-liikmeline võistkond osales 8.-9.septembril EO kergejõustikuvõistlustel Viljandis. Protokolli järgi osales erinevatest koolidest kokku 147 võistlejat. Urvaste kooli võistkond tõi koju

 3 kuld-,4 hõbe- ja 4 pronksmedalit.  Kehalise kasvatuse õpetajana tänan ma meie kooli võistkonda heade saavutuste eest ja õpetaja Rainer Kasevälja igakülgse abi eest. Võistluste korraldus oli suurepärane ja ilmataatki aitas sellele kaasa.

Urvaste kooli 6-liikmeline võistkond osales 8.-9.septembril EO kergejõustikuvõistlustel Viljandis. Protokolli järgi osales erinevatest koolidest kokku 147 võistlejat. Urvaste kooli võistkond tõi koju

 3 kuld-,4 hõbe- ja 4 pronksmedalit.  Kehalise kasvatuse õpetajana tänan ma meie kooli võistkonda heade saavutuste eest ja õpetaja Rainer Kasevälja igakülgse abi eest. Võistluste korraldus oli suurepärane ja ilmataatki aitas sellele kaasa.