Kergejõustikuvõistlused Võrus 13. september rauno

07.-08. septembril 2022 a. toimusid Võrus kergejõustikuvõistlused, kus osales 145 sportlast 27  asutusest. Meie kooli esindasid 6 õpilast. Osales ka meie naaberriigi võistkond Lätist. Kavas oli pendelteatejooks, 100 m jooks, 400 m jooks, kaugushüpe. Võistluspäevad olid tihedad, kuid meie tublid sportlased pidasid vastu nii vihmale kui tuulele.  Aitäh teile, Andris, Ralf, Janek, Kevin, Janely, Raiko. Õpilasi juhendasid õpetaja Vladimir Golubev ja õpetaja Rainer Kaseväli.