Kiirem, nutikam, osavam… 17. oktoober

13. oktoobril toimus õuesõppepäev külaliskoolidega. Osalesid Kiigemetsa, Ämmuste, Lahmuse, Valga Jaanikese ja Urvaste kooli 4- liikmelised võistkonnad 6.-8.klassidest. Ülesandeid lahendti viies punktis: loodusõpetuses, matemaatikas, spordis ja kahes loovusega seotud punktis. Õppematerjalid valmistasid ette koostöös huvijuhiga õpetajad Rainer Kaseväli, Tiina Kodu, Jüri Kiidron, kasvataja Marianne Paluteder ja õpetaja abi Veronika Kaseväli. Loovuspunktides valmistati parki kratte ja Veronika juhendamisel valmisid looduslikest materjalidest looduspildid. Igal alal oli võimalik teenida erinev punktide arv. Üldvõitjaks tuli seekord Kiigemetsa kool. Võistlus oli igati tasavägine – võitjast jäädi maha vaid mõnede punktidega. Aitäh kõigile, kes päeva õnnestumisele kaasa aitasid!