Uudised

Kiirem, osavam, nutikam 16. oktoober rauno


12. oktoobril toimus meie koolis traditsiooniline õuesõppepäev “Kiirem, osavam, nutikam”, kus mõõtu võtsid omavahel Lahmuse kooli, Ämmuste kooli, Valga Jaanikese kooli ja Urvaste kooli 4-liikmelised võistkonnad. Osaleda sai kehalise kasvatuse õpetaja Jüri Kiidroni liikumistunnis, loodusõpetuse õpetaja Rainer Kaseväli looduse tunnis, matemaatikaõpetaja Tiina Kodu matemaatikatunnis ning kunstitunnis sai lasta loovusel lennata sügispildi joonistamisel-maalimisel - seal andis näpunäiteid huvijuht Ellen Varov. Igas punktis oli aega ülesandeid täita 30-35 minutit ja hinnete asemel koguti punkte. Kõikide koolide esindajad olid väga tublid ja kogutud punktisummade vahed olid väga väikesed. Kiitus osavõtjatele, kes trotsisid tuult ja väikeseid vihmasabinaid.

12. oktoobril toimus meie koolis traditsiooniline õuesõppepäev “Kiirem, osavam, nutikam”, kus mõõtu võtsid omavahel Lahmuse kooli, Ämmuste kooli, Valga Jaanikese kooli ja Urvaste kooli 4-liikmelised võistkonnad. Osaleda sai kehalise kasvatuse õpetaja Jüri Kiidroni liikumistunnis, loodusõpetuse õpetaja Rainer Kaseväli looduse tunnis, matemaatikaõpetaja Tiina Kodu matemaatikatunnis ning kunstitunnis sai lasta loovusel lennata sügispildi joonistamisel-maalimisel - seal andis näpunäiteid huvijuht Ellen Varov. Igas punktis oli aega ülesandeid täita 30-35 minutit ja hinnete asemel koguti punkte. Kõikide koolide esindajad olid väga tublid ja kogutud punktisummade vahed olid väga väikesed. Kiitus osavõtjatele, kes trotsisid tuult ja väikeseid vihmasabinaid.