Uudised

Kogu kool oli Antsla laululaval mändide all, hulk vanemaid ka ja meil oli taas ilus olla 11. juuni rauno


Siit nurgast ja sealt nurgast ehk XXX Antsla piirkonna laste ja noorte laulu- ja tantsupidu on toimunud. Meie väike vapper kool osales sündmusel 4.06.2024 kahe etteastega. Urvaste Kooli ja EWERSi õpilaste ja õpetajate ühistants „Toa teeks ma endal tamme alla“. A. Raudkats´i tantsu seadis huvijuht Ellen Varov. Pillimänguga ja lauluga astusid üles meie kooli muusikud ja solistid ning neid õpetas, saatis ja juhendas õpetaja Cathlen Haugas. Kogu kool oli laululaval mändide all, hulk vanemaid ka ja meil oli taas ilus olla.

Fotol direktori käes on kaunid kimbud, kinkisime need tänuks õpetaja Cathlenile ja õpetaja Ellenile.

Siit nurgast ja sealt nurgast ehk XXX Antsla piirkonna laste ja noorte laulu- ja tantsupidu on toimunud. Meie väike vapper kool osales sündmusel 4.06.2024 kahe etteastega. Urvaste Kooli ja EWERSi õpilaste ja õpetajate ühistants „Toa teeks ma endal tamme alla“. A. Raudkats´i tantsu seadis huvijuht Ellen Varov. Pillimänguga ja lauluga astusid üles meie kooli muusikud ja solistid ning neid õpetas, saatis ja juhendas õpetaja Cathlen Haugas. Kogu kool oli laululaval mändide all, hulk vanemaid ka ja meil oli taas ilus olla.

Fotol direktori käes on kaunid kimbud, kinkisime need tänuks õpetaja Cathlenile ja õpetaja Ellenile.