Uudised

Kolme kooli kontsert 13. märts rauno


Kolme kooli kontserdi idee autor on meie kooli muusikaõpetaja Cathlen Haugas. Idee sündis inspireeritult Eesti Vabariigi 100. sünnipäevast. On ju rõõm kui ühe valla kolm kooli - Antsla Gümnaasium, Kuldre Põhikool ja Urvaste Kool ühendavad jõud ning näitavad oma musitseerimise oskusi. Sel aastal toimub kontsert teist korda ning sündimas on traditsioon mis kestaks veel mitmeid aastaid.
 
Kolme kooli kontserdi idee autor on meie kooli muusikaõpetaja Cathlen Haugas. Idee sündis inspireeritult Eesti Vabariigi 100. sünnipäevast. On ju rõõm kui ühe valla kolm kooli - Antsla Gümnaasium, Kuldre Põhikool ja Urvaste Kool ühendavad jõud ning näitavad oma musitseerimise oskusi. Sel aastal toimub kontsert teist korda ning sündimas on traditsioon mis kestaks veel mitmeid aastaid.