Komme ja rõõmu jagus pikaks mardilaupäeva õhtuks 11. november rauno

Mardilaupäeval oli õpilaskodu elevust täis. Oodati ju mardisante ja ega nad tulemata  jäänud. Tundusid küll sandikesed kahtlaselt tuttavad, aga see ei seganud lustimist. Iga rühm sai 3 korda sante vastu võtta ja ise 3 korda santimas käia. Kuuldavasti jõudsid samad sandid ka koka Anu poole, sealgi võeti lahkelt vastu. Komme ja rõõmu jagus pikaks õhtuks.

Suur tänu kasvatajatele ja kogu õpilaskodu rahvale!

Suur tänu kasvatajatele ja kogu õpilaskodu rahvale!