Uudised

Kooliaasta algab pidulikult 2. septembril kell 13.00 23. august rauno


Hea Urvaste kooli õpilane

 

Kool on algamas. Ootame Sind. Meil on hea meel, et just Sina oled meie koolis. Tule õigeks ajaks tundi ja alustame teekonda uude kevadesse. Oleme sellel teel Sinu kõrval kõigis küsimustes ja lubame, et saame koos lahendatud ka kõige keerulisemad ülesanded.

Sinu Urvaste kooli õpetajad, kasvatajad ja direktor Jaanika Käst

Aktusel esitleme esmakordselt meie kooli lippu ja sõlmime Hea Tahte koostööleppe Valgamaa Kutseõppekeskusega, Räpina Aianduskooliga ja Võrumaa Kutsehariduskeskusega.

NB! Esmaspäeval, 2. septembril sõidavad õpilasliinid nii, nagu eelmiselgi aastal: Võru õpilasliin: Põlva 9.00 - Tilsi - Ridali - Võru 9.40 - Urvaste Valga õpilasliin: Valga 8.00 - Kaagjärve 8.15 - Taheva 8.45 - Kassi - Antsla 9.30 – Urvaste.

Hea Urvaste kooli õpilane

 

Kool on algamas. Ootame Sind. Meil on hea meel, et just Sina oled meie koolis. Tule õigeks ajaks tundi ja alustame teekonda uude kevadesse. Oleme sellel teel Sinu kõrval kõigis küsimustes ja lubame, et saame koos lahendatud ka kõige keerulisemad ülesanded.

Sinu Urvaste kooli õpetajad, kasvatajad ja direktor Jaanika Käst

Aktusel esitleme esmakordselt meie kooli lippu ja sõlmime Hea Tahte koostööleppe Valgamaa Kutseõppekeskusega, Räpina Aianduskooliga ja Võrumaa Kutsehariduskeskusega.

NB! Esmaspäeval, 2. septembril sõidavad õpilasliinid nii, nagu eelmiselgi aastal: Võru õpilasliin: Põlva 9.00 - Tilsi - Ridali - Võru 9.40 - Urvaste Valga õpilasliin: Valga 8.00 - Kaagjärve 8.15 - Taheva 8.45 - Kassi - Antsla 9.30 – Urvaste.