Koolikohvik „TÕRU“ alustas kolmandat hooaega 23. oktoober rauno

Juba kolmandat aastat tegutsenud koolikohvik „Tõru“ avas neljapäeval taas oma uksed. Urvaste Kooli ja Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuse õpilased küpsetasid maitsvaid kooke ja segasid mahedaid, tervislikke salateid. Kohviku populaarsus on järjest tõusnud ja õpilased ootavad huviga, mida uut ja põnevat pakutakse.Urvaste seltsimaja töötajad tänavad soojalt pakutud kohvikuelamuse eest. „Tõru“ meeskond pingutab jätkuvalt ja õpilased on julged oma mõtteid välja ütlema. Samuti on paranenud ja kiiremaks läinud teenindamine,  igaühel on oma kindel roll ja tuntakse ennast vastutavana just temale antud ülesande ees.