Koolikohvik Tõru teatrielamus 09. detsember rauno

6.12 olid toimetulekuklasside õpilased Uue- Antsla rahvamajas vaatamas Riveta lasteteater SÕBER vahvat etendust „Karukoopa lood“.

Etendus rääkis kavalast rebasest ja lihtsameelsest põrsast, kes kogemata karu talveunest üles äratasid. Kuna karul oli uni läinud ja ta polnud kunagi näinud lund, siis otsustasid nad minna seiklema talvisesse metsa. Nii said alguse mitmed naljakad juhtumised, sest ega rebane ei jätnud oma vingerpusse. Erinevad loomad võivad sõbrad olla nagu inimesedki. Üksteisest tuleb hoolida ja mitte kiusata. See oli tõeliselt lustakas ja lauluderohke lugu. Lastele see lugu meeldis ja Annely sai lõpuks näha laval rebast. Tagasi sõites olid emotsioonid laes ja lapsed teadsid täpselt kes mida laval rääkis. Suur tänu Veronikale, kes info hankis ja suur tänu Elinale, kes meid koolibussiga kohale sõidutas.