Koostöö tähtsusest 26. november rauno

Meie kooli direktor ja õppejuht said kutse osaleda Valgamaa Kutseõppekeskuses tänuüritusel. Täname meeleoluka koosviibimise eest.

Juba viiendat aastat õpivad Valgamaa Kutseõppekeskuse õpilased Urvaste õpperühmas.

Sel aastal õpivad meil puidutöötleja tase 2 õppekava alusel 11 kutseõppurit. Õppima võetakse õpilased, kes on lõpetanud põhikooli põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava toimetuleku tasemel. Eriala kirjeldus: Puidutöötleja on üldise ettevalmistusega tööline puidutöötlemise ettevõttes põhitööprotsesside juures abitöölisena.

Õpe kestab 1 õppeaasta ja lõpeb erialase lõpueksamiga.

Lisainfo: Vidrik Ugur, email - vidrik.ugur@vkok.ee

Telefon 58626661

Õpe kestab 1 õppeaasta ja lõpeb erialase lõpueksamiga.

Lisainfo: Vidrik Ugur, email - vidrik.ugur@vkok.ee

Telefon 58626661