Kuidas edasi? 10. aprill rauno

Urvaste Kooli lõpetajad läbivad igal aastal karjääriõpetuse kursuse. Ka selleaastane kursus lõppes Töötukassa nõustajate poolt läbi viidud karjäärinõustamisega. Viidi läbi nii grupi-, kui ka individuaalsed nõustamised.  Juba kuid on lõpetajad tegelenud probleemiga, kuidas edasi, kuhu edasi õppima minna. Karjäärinõustajad on aidanud neil plaani kokku panna, oma võimeid ja oskusi kaaluda, õppimisvõimalusi uurinud. Lõpetajad käisid oma klassijuhatajaga lahtiste uste päeval Võrumaa Kutsehariduskeskuses ning nüüd minnakse veel Tartu Rakenduslikku Kolledžisse avatud uste päevale.Noortele on pilt selgemaks saanud, käesoleva nädalaga on juba kaks noort oma avalduse kutsekooli esitanud.Töötukassa karjäärinõustajad tegelesid ka toimetulekuklassi lõpetajatega. Kuigi nemad jätkavad veel järgmisel aastal Urvastes, said nad palju huvitavat teada.