Külalised Leedust 25. veebruar rauno

Neljapäeval, 17. veebruaril külastas Urvaste Kooli grupp Leedu õpetajaid. Nad olid kogemuste vahetamise eesmärgil sõitnud külla oma partnerkoolile, Keeni Koolile. Saamaks terviklikumat pilti Eesti hariduselust, külastasid nad mitmeid koole , sealhulgas ka Urvaste Kooli. Külalised vaatasid videot meie kooli kohta, kuulasid õppejuhi tutvustust ning tegid ringkäigu koolimajas ja õpilaskodus. Külastati ka meie õpilaste kohvikut, kus söödi väike vahepala ja joodi taimeteed. Külalised jäid oma hommikupoolikuga Urvaste Koolis väga rahule.